Elev för en dag
Elev för en dag
Kontakta oss
Kontakta oss
Senaste nytt
Senaste nytt
To top icon
Nyheter

Thoren Business School publicerar hela digitala gymnasiemässan

Missade du livesändningen? Inga problem. Nu finns hela programmet ute på YouTube. Spana in intervjuer, livemusik och massa annan matnyttig information om skolans koncept.

Programledarna guidar tittarna genom sändningen och intervjuar lärare, nuvarande och tidigare elever. Tittarna får en inblick i hur det är att gå på Thoren Business School, och hur utbildningen förbereder eleverna för framtida karriärer. Dessutom bjuder idoldeltagarna Freddie Liljegren och Dao Di Ponziano på riktigt fina sångnummer.

– Det är grymt att de som missade livesändningen kan se den i efterhand, säger programledare Gustav Hjelmqvist.

November 22, 2023
av 
Jesper Råtts